G-3XDFD2FYWN

 

          

          

                                  

                     

Ticari hayatımıza 1986 yılında başladık, araç yedek parça ticareti şahıs firması ile başlayan süreç 1992 yılında inşaat malzemesi satışı ile devam etmiştir.
Bazı bölgesel yurt içi bayiliklerle faaliyetimiz geniş bir yelpazeye ulaşmıştır.Kurumsal kimliğimiz daha sonra TEKİN TİCARET LTD.ŞTİ. olarak devam edip,1992 yılı ile 2000 yılları arasında beldemizde turizmin büyük bir atağa kalkması ile konaklamaya büyük bir ihtiyaç duyulmuş ve birçok turizm tesisinin yapım aşamasında şirketimiz yapı ürünlerinin tedarik edilmesinde büyük pay sahibi olmuştur.Konaklamaya yönelik turizm tesislerinin çoğalması hem sattığımız ürünlerde, hem de sattığımız ürünlerin satış sonrası servisinde verdiğimiz hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetimiz zirve yapmıştır. Bu sekiz yıllık tecrübemizi bir bütün haline getirerek beldemizde yeni bir mimari anlayışın var olması için TÜRKEVİ yapı grubu şirketini kurduk.

Beldemiz de turizm sezonunun kasım ayında başlaması nisan sonunda bitmesi, kısa vadede işlerin tamamın bitmesi anlamına gelir dolayısıyle bu kısa tarih aralığında her yıl proje üzerinden 4/5 satış gerçekleştirilmiş ve her birini anahtar teslim tarihinden 20 gün önce tamamlanarak ev sahiplerine teslim etme başarısını gösterdik.

Müşterilerimizin büyük çoğunluğu yabancı uyruklu olması Avrupalı iş yapmanın ne kadar hassas,dikkatli ve disiplinli olmamızı sağladı , bu tecrübemizle sürekli başarı çıtasını yükselttik ve bugünlere gelmemize vesile olmuştur, ayrıca son 8 yılda Avrupanın en büyük emlak fuarı “A Place in the Sun” 2 defa İngiltere’ye aktif olarak katılım sağlayarak şirketimize olan güveni sağlam bir bünyeye kavuşturduk,
Bugün tüm dünyada sektörel bazda Avrupa standartında faaliyet gösteren firmaların bağlı olduğu AIPP kuruluşuna üyeliğimiz gerçekleşti.
Şirketimizin bugün gelmiş olduğu nokta, arkasına dönüp baktığında 12 yıl gibi süre içinde birçok aile ile el sıkışmış ve hepsini neticelendirmiştir, bu gerçek tablo bizlere sürekli moral ve sevinç kaynağı olmuş her geçen gün şirketimizi yeni hedeflere götürmek biz ve şirket çalışanlarımızın en büyük görev ve sorumluluğu olmuştur.
Daha yukarılara çıkmak daimi hedefimiz olacaktır.
TÜRKEVİ emlak ve yapı grubu

Kubilay Kececi